HLC | HR MANAGEMENT LAW CONSULTING | HR MANAGEMENT
21677
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21677,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

HR MANAGEMENT

HR Management

NASZA DEWIZA:

SZYBKO, SKUTECZNIE, BEZPIECZNIE.

 

SZYBKO:
Po poznaniu oczekiwań rozpoczynamy poszukiwania odpowiednich kandydatów.
Rekrutację prowadzimy w zespole dzieląc się zadaniami. Sprawdzamy nie tylko kwalifikacje kandydatów, ich predyspozycje oraz cechy osobowości, ale również umiejętności.

SKUTECZNIE:
Korzystamy ze sprawdzonych naukowo technik i wieloletniego doświadczenia.
Proponowane przez nas metody odkrywają u kandydata jego predyspozycje co do stanowiska na które aplikuje pod kątem doświadczenia zawodowego, cech osobowości, aktualnie posiadanych umiejętności. Dbamy o to, by korzyści z tytułu zawarcia umowy miały obie strony.

BEZPIECZNIE:
Nasz zespół to nie tylko rekruterzy, psycholog, czy trener biznesu, to również prawnicy. Wymagamy od kandydatów oświadczenia prawnego w przedmiocie zachowania poufności pod rygorem odpowiedzialności cywilnej i karnej.
Dla naszych klientów opracowujemy również specjalnie dedykowane dla branży i uwzględniające specyfikę działalności przedsiębiorstwa umowy o pracę.
Oferujemy również pomoc prawną przy konstruowaniu umów o pracę.
Dodatkowo udzielamy nawet 6-miesięcznej gwarancji związanej z zatrudnieniem kandydata.
W przypadku, gdyby w trakcie obowiązywania gwarancji kandydat zrezygnował z pracy lub stosunek pracy uległby rozwiązaniu z przyczyn leżących po stronie nowego pracownika, ponowimy proces rekrutacji.